KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Firmamız, 1997 yılında İstanbul-Ümraniye ilçesinde mekanik tesisat taahhüt işleri,klima,soğutma ve havalandırma,Dalgıç pompa ,hidrofor,Su sondajı konusunda faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar önemli şantiyelerin mekanik tesisat projelendirme ve malzemeli işçilikli taahhüt işlerini ,Havalandırma,soğutma,Su basınçlandırma ve sondaj faaliyetlerini eksiksiz olarak tamamlayarak bugünlere gelmiş durumdadır.

Şu anda çeşitli şantiyelerde mekanik tesisat ve diğer işlerin yapımına devam ederek faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz Proje grubu, Taahhüt Grubu ve Pazarlama konularında, uzun yıllara dayanan tecrübemizin yanında, gerekli teknik ve idari bilgi ile beraber yüksek performanslı teknik kadroya ve teçhizata sahip bulunmaktadır. Sizi verdiğimiz hizmetleri incelemeye, sayfamıza göz atmaya ve her türlü sorularınız için bizimle doğrudan temas kurmaya davet ediyoruz.

Değerli kuruluşunuzun kapsamımız dahilindeki işlerini üstlenerek hizmet vermeye her zaman hazırız. Vizyonumuz En geniş ağı ve en ileri teknolojiyi kullanarak mekanik tesisat, taahhüt,sondaj ve malzeme satış sektöründe akla gelen ilk isim olmak Misyonumuz Yaratıcılığa, verimliliğe ve katılımcılığa bağlı bir kurum kültürü oluşturarak iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve ülkemiz için fırsatları başarıya dönüştürmek, beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet çözümleri ile artan sayıda sadık müşteriler yaratmak ve müşterilerimize marka güvencesini hissettirmektir.

Bununla birlikte, sektöründe ihtiyaç duyulan ve duyulacak her yerde, kaliteli imalatların sürekliliğini teşvik ederek dengeli ve sürekli büyüme ile sürdürülebilir karlılığı sağlamaktır. Değerlerimiz Dürüstlük Şeffaflık Güvenilirlik Yaratıcılık Verimlilik Değişime açıklık İnsana ve çevreye saygı Katılımcılık Kalite Politikamız Dengeli ve sürekli büyüme sektöründe, lider, saygın, güvenilir şirket olmak için; Beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet sunmak suretiyle,artan sayıda sadık müşteriler yaratmaktır. Yenliklere açık,etkin,dinamik ve katılımcı yönetim prensiplerini benimsemek ve uygulamaktır.

Kalite,hizmet ve teknolojik gelişmelerin takipçisi ve öncüsü olarak,müşterilerine yaratıcı çözümler üretmek suretiyle, topluma,çalışanlarına ve iş ortaklarına kattığı değeri artırmak. Kalite yönetim sisteminin gereklerini yerine getirerek,etkinliğini sürekli iyileştirerek ve gelişmesini sağlamaktır. Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarını yerine getirmek.

Saygılarımızla, SUTEK LTD.ŞTİ


Sutek Ltd. Şti. @ 2018. Tüm hakları saklıdır.

Türk Web Ajans